на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Дуксер M J SPRT DNA PO HOODIE
NIKE Дуксер M J SPRT DNA PO HOODIE
NIKE Дуксер M J SPRT DNA PO HOODIE
NIKE Дуксер M J SPRT DNA PO HOODIE
NIKE Дуксер M J SPRT DNA PO HOODIE
NIKE Дуксер M J SPRT DNA PO HOODIE
NIKE Дуксер M J SPRT DNA PO HOODIE
NIKE Дуксер M J SPRT DNA PO HOODIE
NIKE

NIKE Дуксер M J SPRT DNA PO HOODIE

код на производ: DA7180-010
6.090 MKD
6.090 MKD
4.263 MKD
Заштеда: 1.827 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 2XL
  • L
  • M
  • S
  • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Jordan Sport DNA е машки дуксер со капуљача од легендарната колекција на Jordan. Изработен е од густ француски фротир што ја комбинира издржливоста на полиестерскиот материјал со мекоста на најквалитетниот памук. Графиките „Jordan“ во предниот дел на дуксерот носат форма и букви инспирирани од легендарното Force лого. Овој модел е дизајниран за љубителите на богатото наследство на Nike и препознатливата удобност.

Спецификација:

  • Машки дуксер со капуљача
  • Кенгур џеб
  • Еластични делови на ракавите и половината
  • Jordan графика
  • Состав: 80% памук, 20% полиестер
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики DR7882-700
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.473 MKD
Заштеда 30%
6.390 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DC9410-001
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
11.590 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.890 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Патики 924453-004
Prosecna ocena:
glas
1
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
11.123 MKD
Заштеда 30%
15.890 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики CJ6740-001
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
13.890 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DQ8401-061
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.490 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
DOT
Дуксер DTA231M602-01
4.090 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер DZ5641-010
4.872 MKD
Заштеда 20%
6.090 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL