на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

CHAMPION Дуксер Full Zip Top
CHAMPION Дуксер Full Zip Top
CHAMPION Дуксер Full Zip Top
CHAMPION Дуксер Full Zip Top
CHAMPION Дуксер Full Zip Top
CHAMPION Дуксер Full Zip Top
CHAMPION Дуксер Full Zip Top
CHAMPION Дуксер Full Zip Top
CHAMPION

CHAMPION Дуксер Full Zip Top

код на производ: 114562-KK001
4.690 MKD
4.690 MKD
2.345 MKD
Заштеда: 2.345 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
  L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
  XL
 • XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

CHAMPION FULL ZIP е спортски женски тренерки, совршен за вашиот секој ден. Обезбедете си беспрекорен изглед, без разлика дали се подготвувате за теретана или за прошетка низ градот. Овој горен дел од тренерки има класичен крој и патент со цела должина, што го прави идеален за слоевитост. Неговите странични џебови се одлично место за чување на вашите основни работи додека сте во движење. Бендот со препознатливото лого CHAMPION се спушта по ракавите и ја разбива нивната монотонија. Спојте го овој горен дел од тренерки со соодветни долни долни делови за совршена спортска облека.
Спецификација:

 • Женски тренерки – lifestyle
 • Класичен крој
 • Патент со целосна должина
 • Еластични манжетни на ракавите
 • Странични џебови
 • Материјал: 100% полиамид

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.854 MKD
  Заштеда 40%
  3.090 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.854 MKD
  Заштеда 40%
  3.090 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.854 MKD
  Заштеда 40%
  3.090 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.045 MKD
  Заштеда 50%
  4.090 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.557 MKD
  Заштеда 70%
  5.190 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  DOT
  Дуксер DTA231F604-01
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  2.373 MKD
  Заштеда 30%
  3.390 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL