на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Дуксер M J SPRT DNA HBR FLC PO HOODIE
NIKE Дуксер M J SPRT DNA HBR FLC PO HOODIE
NIKE Дуксер M J SPRT DNA HBR FLC PO HOODIE
NIKE Дуксер M J SPRT DNA HBR FLC PO HOODIE
NIKE Дуксер M J SPRT DNA HBR FLC PO HOODIE
NIKE Дуксер M J SPRT DNA HBR FLC PO HOODIE
NIKE Дуксер M J SPRT DNA HBR FLC PO HOODIE
NIKE Дуксер M J SPRT DNA HBR FLC PO HOODIE
NIKE

NIKE Дуксер M J SPRT DNA HBR FLC PO HOODIE

код на производ: DA7186-010
Prosečna ocena:
4.790 MKD
4.790 MKD
3.353 MKD
Заштеда: 1.437 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Jordan Sport DNA Fleece машкиот дуксер ги комбинира препознатливите мотиви на Jordan и Force, давајќи ви автентичен и модерен изглед. Акцентот на овој модел е ставен на урбаниот дизајн со контрастни детали и голема Jordan графика инспирирана од Nike Force логото. Дуксерот е изработен од француски фротрит со густа и многу мека текстура, што ќе ви пружи чувство на топлина и удобност при носење. Кенгур џебот нуди доволно простор за вашите ситници, додека Jordan графиката придонесува за препознатлив спортски изглед. Дуксерот има пространа капуљача која е поставена одвнатре, за дополнителна покриеност и удобност.

Спецификација:

• Дуксер за мажи - lifestyle

• Стандарден крој

• Вградена капуљача

• Кенгур џеб

• Дозволено е перење во машина

• Состав: 80% памук, 20% полиестер

карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Остави оценка

 • Zoran Bresto
  Zoran Bresto

  25.12.2022. 20:07
 • Vasil Josifov
  Vasil Josifov

  30.09.2022. 14:37

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики FD2765-400
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
11.990 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DO1925-148
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.590 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики 924453-004
Prosecna ocena:
glas
1
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
11.123 MKD
Заштеда 30%
15.890 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.872 MKD
Заштеда 20%
6.090 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.990 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Патики DM9092-700
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.690 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Дуксер DZ5641-010
4.872 MKD
Заштеда 20%
6.090 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL