на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Дуксер M J JMPMN FLC PO
NIKE Дуксер M J JMPMN FLC PO
NIKE Дуксер M J JMPMN FLC PO
NIKE Дуксер M J JMPMN FLC PO
NIKE Дуксер M J JMPMN FLC PO
NIKE Дуксер M J JMPMN FLC PO
NIKE

NIKE Дуксер M J JMPMN FLC PO

код на производ: DA7184-687
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Поддржете го богатото наследство на брендот и уживајте во стилизираниот изглед и удобноста на Nike Jordan Jumpman Pullover машкиот дуксер. Откријте ја вистинската мерка на удобност и модерен стил во овој дуксер со капуљача и автентична Jordan графика. Моделот е изработен од француски фротир со густа и многу мека текстура, што ќе ви обезбеди чувство на топлина и удобност при целодневно носење. Капуљачата е поставена одвнатре и лесно се прилагодува со помош на долгата еластична врвка. Кенгур џебот нуди доволно простор за вашите ситници, додека Jordan графиката која се наоѓа напред придонесува дава препознатлив спортски изглед.

Спецификација:

• Дуксер за мажи - lifestyle

• Стандарден крој

• Вградена прилагодлива капуљача

• Кенгур џеб

• Дозволено е перење во машина

• Состав: 80% памук, 20% полиестер

карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики CN8490-003
Prosecna ocena:
glas
3
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.712 MKD
Заштеда 20%
10.890 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DO1925-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.232 MKD
Заштеда 20%
10.290 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики CZ4166-010
Prosecna ocena:
glas
3
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.418 MKD
Заштеда 25%
9.890 MKD
големина
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DV0486-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.418 MKD
Заштеда 25%
9.890 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики CV1772-003
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.518 MKD
Заштеда 35%
8.490 MKD
големина
10
10.5
11
12
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики 924453-004
Prosecna ocena:
glas
5
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
12.712 MKD
Заштеда 20%
15.890 MKD
големина
10
10.5
11
12
8.5
9
9.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FB7998-672
6.472 MKD
Заштеда 20%
8.090 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер MT33559-MS
3.992 MKD
Заштеда 20%
4.990 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FD7415-010
4.712 MKD
Заштеда 20%
5.890 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL