на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Дуксер M NSW SWOOSH SBB CREW
NIKE Дуксер M NSW SWOOSH SBB CREW
NIKE Дуксер M NSW SWOOSH SBB CREW
NIKE Дуксер M NSW SWOOSH SBB CREW
NIKE Дуксер M NSW SWOOSH SBB CREW
NIKE Дуксер M NSW SWOOSH SBB CREW
NIKE Дуксер M NSW SWOOSH SBB CREW
NIKE Дуксер M NSW SWOOSH SBB CREW
NIKE

NIKE Дуксер M NSW SWOOSH SBB CREW

код на производ: DD5993-010
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Sportswear Swoosh машкиот дуксер го става фокусот на логото што му овозможи на брендот Nike да се издвои од толпата. Големото Swoosh лого  недвосмислено ги сигнализира фаворитите за претстојната сезона. Комбинирајте го со омилените тренерки и патики и спремни сте за акција. Направен од мек француски фротир, носи чувство на удобност и комфор во текот на целиот ден. Облечете го Nike Sportswear Swoosh машкиот дуксер и бидете забележани каде и да одите.

 Спецификација:

  • Машки дуксер – lifestyleж
  • Опуштен крој
  • Еластичен дел на ракавите и околу половината
  • Големо Swoosh logo
  • Состав: 80% памук , 20 % полиестер
  • Боја: црна
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики DZ4475-168
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.352 MKD
Заштеда 20%
11.690 MKD
големина
10.5
11.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики BQ4567-001
Prosecna ocena:
glas
2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.792 MKD
Заштеда 20%
13.490 MKD
големина
10
11
12
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DM0011-004
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.117 MKD
Заштеда 25%
13.490 MKD
големина
12
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Патики FB9907-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.690 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики FB9619-200
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.312 MKD
Заштеда 20%
12.890 MKD
големина
10
10.5
11
12
8
8.5
9
9.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FB7998-672
6.472 MKD
Заштеда 20%
8.090 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер MT33559-MS
3.992 MKD
Заштеда 20%
4.990 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FD7415-010
4.712 MKD
Заштеда 20%
5.890 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL