на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Дуксер M NSW SWOOSH WVN LND JKT
NIKE Дуксер M NSW SWOOSH WVN LND JKT
NIKE Дуксер M NSW SWOOSH WVN LND JKT
NIKE Дуксер M NSW SWOOSH WVN LND JKT
NIKE Дуксер M NSW SWOOSH WVN LND JKT
NIKE Дуксер M NSW SWOOSH WVN LND JKT
NIKE Дуксер M NSW SWOOSH WVN LND JKT
NIKE Дуксер M NSW SWOOSH WVN LND JKT
NIKE

NIKE Дуксер M NSW SWOOSH WVN LND JKT

код на производ: DD5967-010
7.190 MKD
7.190 MKD
5.033 MKD
Заштеда: 2.157 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Оваа Nike Sportswear Swoosh машка јакна со капуљача ја слави колекцијата Swoosh и богатото спортско наследство. Големото Swoosh лого недвосмислено ги сигнализира фаворитите за претстојната сезона. Мека и мазна, изработена е во слоеви за да ви овозмозжи топлина и да ве заштити од ниските зимски температури. Се одликува со опуштен крој, мрежеста постава, прилагодливата капуљача и патент низ целата должина, како и предни џебови во кои можете да ги складирате вашите ситници.

 Спецификација:

  • Машка јакна – lifestyle
  • Опуштен крој
  • Патент низ цела должина
  • Прилагодлива капуљача
  • Предни џебови
  • Големо Swoosh лого
  • Состав: 100% најлон
  • Боја: црна
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики CN8490-100
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.590 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики FD0655-001
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
13.490 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DA8026-004
Prosecna ocena:
glas
1
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.683 MKD
Заштеда 30%
6.690 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DQ3991-002
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.094 MKD
Заштеда 40%
8.490 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики FB1380-100
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.953 MKD
Заштеда 30%
12.790 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DM9092-700
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.690 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Дуксер DZ5641-010
4.872 MKD
Заштеда 20%
6.090 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL