на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Дуксер Sweatshirt
adidas Дуксер Sweatshirt
adidas Дуксер Sweatshirt
adidas Дуксер Sweatshirt
adidas Дуксер Sweatshirt
adidas Дуксер Sweatshirt
adidas Дуксер Sweatshirt
adidas Дуксер Sweatshirt
adidas Дуксер Sweatshirt
adidas Дуксер Sweatshirt
adidas Дуксер Sweatshirt
adidas Дуксер Sweatshirt
adidas Дуксер Sweatshirt
adidas Дуксер Sweatshirt
adidas

adidas Дуксер Sweatshirt

код на производ: H06659
3.088 MKD
3.088 MKD
2.162 MKD
Заштеда: 926 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • M
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Adicolor Essentials е женски дуксер со капуљача кој има едноставен, но софистициран изглед. Дуксерот е неизоставлив дел во вашата гардероба бидејќи можете да го носите цел ден и во секоја прилика. Ви нуди удобност, топлина и комфор. Овој дуксер ги комбинира сите овие фактори што го прави да биде долготраен. Направен е од мека ткаенина и во широк крој, така што вашата удобност е загарантирана.
Спецификации:
Женски дуксер со капуљача
Долги ракави
Поширок крој
Еластични делови околу вратот, ракавите и половината
Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер
Со купувањето на овој производ ја поддржувате иницијативата за поодржливо производство на памук во кампањата Better Cotton
Боја: Розова

карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики FV5321
Prosecna ocena:
glas
4
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.388 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики FX7058
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.273 MKD
Заштеда 40%
8.788 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики HQ1937
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.488 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики GW8299
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.922 MKD
Заштеда 30%
9.888 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики GY6988
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.172 MKD
Заштеда 30%
7.388 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики FY5080
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.773 MKD
Заштеда 40%
6.288 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-

слични производи