на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

CHAMPION Дуксер Hooded Sweatshirt
CHAMPION Дуксер Hooded Sweatshirt
CHAMPION Дуксер Hooded Sweatshirt
CHAMPION Дуксер Hooded Sweatshirt
CHAMPION Дуксер Hooded Sweatshirt
CHAMPION Дуксер Hooded Sweatshirt
CHAMPION Дуксер Hooded Sweatshirt
CHAMPION Дуксер Hooded Sweatshirt
CHAMPION

CHAMPION Дуксер Hooded Sweatshirt

код на производ: 113934-WL004
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Овој Champion дуксер со капуљача е добар избор за релаксација по напорен ден или за некоја спонтана активност за време на викендот. Овој дуксер е и одличен избор за различни спортски активности. - од теретана до активности на отворено. Изработен е од ткаенина богата со памук, што додава удобно чувство и комфор. Champion логото, како и прилагодливата капаљача, додаваат спортски изглед на овој женски дуксер.
Спецификација:

 • Женски дуксер – lifestyle
 • Standard fit
 • Еластични делови на ракавите и околу половината
 • Прилагодлива капуљача
 • Chapion лого
 • Состав: 79% памук, 21% полиестер
 • Боја: бела, сива
 • Код на производ: 113934-WL004

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни

  слични производи