на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Дуксер TREF OMBRE HD
adidas Дуксер TREF OMBRE HD
adidas Дуксер TREF OMBRE HD
adidas Дуксер TREF OMBRE HD
adidas Дуксер TREF OMBRE HD
adidas Дуксер TREF OMBRE HD
adidas Дуксер TREF OMBRE HD
adidas Дуксер TREF OMBRE HD
adidas Дуксер TREF OMBRE HD
adidas Дуксер TREF OMBRE HD
adidas

adidas Дуксер TREF OMBRE HD

код на производ: GP0158
Šifra proizvođača: 60116
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Машкиот дуксер adidas TREF OMBRE HD со капуљача ќе ви овозможи чувство на удобност и релаксација во текот на целиот ден.

Логото Trefoil дава препознатлив спортски изглед.

Мекиот памук од кој е направен овој дуксер ќе биде пријатен за вашата кожа и ќе ви даде чувство на неспоредлива удобност.

Пространата капуљача ќе ве заштити од дожд и ветер кога ви е најпотребно.

Носете го овој машки дуксер adidas TREF OMBRE HD и уживајте во текот на целиот ден

СПЕЦИФИКАЦИИ:

  • Капуљача
  • Кенгур џеб на предната страна
  • Лого Trefoil на градите
  • Состав на материјал: 100% памук
  • Боја: црна
  • Код на производ: GP0158
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.002 MKD
Заштеда 30%
4.288 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики HP2856
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.616 MKD
Заштеда 25%
7.488 MKD
големина
10-
11
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Патики EG4960
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
големина
10
10-
11
8-
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики IG6183
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.788 MKD
големина
10-
11
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики GX2272
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.688 MKD
големина
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1