на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Дуксер W NSW FZ HOODIE MLNM FLC
NIKE Дуксер W NSW FZ HOODIE MLNM FLC
NIKE Дуксер W NSW FZ HOODIE MLNM FLC
NIKE Дуксер W NSW FZ HOODIE MLNM FLC
NIKE Дуксер W NSW FZ HOODIE MLNM FLC
NIKE Дуксер W NSW FZ HOODIE MLNM FLC
NIKE Дуксер W NSW FZ HOODIE MLNM FLC
NIKE Дуксер W NSW FZ HOODIE MLNM FLC
NIKE Дуксер W NSW FZ HOODIE MLNM FLC
NIKE Дуксер W NSW FZ HOODIE MLNM FLC
NIKE

NIKE Дуксер W NSW FZ HOODIE MLNM FLC

код на производ: CZ8338-010
4.790 MKD
4.790 MKD
3.353 MKD
Заштеда: 1.437 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • M
  • S
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Sportswear Full-Zip женскиот дуксер со капуљача комбинира класичен дизајн со изглед кој ќе ја надополни секоја гардероба. Совршено лесен и удобен, благодарение на ткаенината од памучна мешавина овој дуксер дава чувство на мекост. Стандардниот спортски крој ви овозможува да го комбинирате на креативни начини и да го носите во сите прилики. Изгледот, инспириран од богатото Nike наследство, носи суптилни детали, како Futura принтовите и контрасти кои се поврзани со стилот од раните 2000-ти.

Спецификација:

• Женски дуксер со капуљача

• Стандарден крој за удобност

• Предни џебови

• Патент низ целата должина

• Дозволено е перење во машина

• Состав: 76% памук, 24% полиестер

карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики CW2386-001
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.790 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DH0775-200
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.990 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики CQ6639-700
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.690 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DH5073-600
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.133 MKD
Заштеда 30%
10.190 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DH7004-006
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.912 MKD
Заштеда 20%
9.890 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DA8730-100
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.113 MKD
Заштеда 30%
11.590 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Дуксер DV7806-901
6.190 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер WT31501-SOI
5.090 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер IC5237
5.288 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер WT31501-ACK
5.090 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер CW4298-272
8.290 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер IC5236
5.288 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL