на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Дуксер HOODIE
adidas Дуксер HOODIE
adidas Дуксер HOODIE
adidas Дуксер HOODIE
adidas Дуксер HOODIE
adidas Дуксер HOODIE
adidas Дуксер HOODIE
adidas Дуксер HOODIE
adidas

adidas Дуксер HOODIE

код на производ: H45582
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas ADICOLOR ESSENTIALS HOODIE е женски дуксер од Adicolor колекцијата.

Подготвени сте за освежување?

Култниот модел на adidas доби нов изглед.

Овој  женски дуксер е изработен од удобен француски фротир, кој го прави пријатен за целодневно носење.

Дискретното лого на Trefoil дава автентичен и препознатлив изглед.

Покажете им на сите што значи да се биде урбан во овој ADICOLOR ESSENTIALS HOODIE дуксер.

Спецификации:

  • Женски дуксер - lifestyle
  • Дискретно Trefoil  лого
  • Прилагодлива капуљача
  • Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер
  • Боја: розова (кајсија)
  • Шифра на артикл: H45582
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики IF7579
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.390 MKD
Заштеда 20%
7.988 MKD
големина
4
4-
5
5-
6
6-
7
Sačuvano u omiljne
Патики FV5321
Prosecna ocena:
glas
4
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.155 MKD
Заштеда 15%
4.888 MKD
големина
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
Sačuvano u omiljne
Патики HP6373
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.172 MKD
Заштеда 30%
7.388 MKD
големина
5
5-
6-
Sačuvano u omiljne
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.028 MKD
Заштеда 45%
3.688 MKD
големина
38

слични производи