на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Дуксер Adicolor
adidas Дуксер Adicolor
adidas Дуксер Adicolor
adidas Дуксер Adicolor
adidas Дуксер Adicolor
adidas Дуксер Adicolor
adidas Дуксер Adicolor
adidas Дуксер Adicolor
adidas

adidas Дуксер Adicolor

код на производ: GN8451
2.788 MKD
2.788 MKD
1.952 MKD
Заштеда: 836 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 7-8Y
 • 8-9Y
 • 9-10Y
 • 10-11Y
 • 11-12Y
 • 12-13Y
 • 13-14Y
 • 14-15Y
 • 15-16Y
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Adicolor е горен дел тренерка за деца, дизајнирана за целосно спортско задоволство. Како во животот, така и во облеката, секој детал прави разлика. Моделите на Primeblue имаат материјал Parley Ocean Plastic™, кој е направен од рециклиран отпад собран од плажите и крајбрежните области пред да стигне до океанот. Овој модел е направен од рециклиран материјал со раглан ракави кои нудат целосна слобода на движење. Оваа тренерка оддава почит на минатото, но дефинитивно е вкоренет во иднината. Бидете во чекор со модерното време и моментот кој ви припаѓа. Предните џебови со патент ќе ги чуваат сите ваши мали предмети безбедни. Добијте ја вашата дневна доза на стил и adidas удобност со оваа тренерка за деца.
Спецификација:

 • Горен дел тренерка за деца
 • Состав: 100% рециклиран полиестер
 • Раглан ракави
 • Parley Ocean Plastic™
 • аdidas лого
 • Предни џебови со патент

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол Kids
  Бренд adidas
  Возраст За тинејџери

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики GY3314
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.988 MKD
  големина
  1
  1-
  10-K
  10K
  11-K
  11K
  12-K
  12K
  13-K
  13K
  2
  2-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Патики GZ7501
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.752 MKD
  Заштеда 30%
  6.788 MKD
  големина
  1
  1-
  10-K
  10K
  11-K
  11K
  12-K
  12K
  13-K
  13K
  2
  2-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.532 MKD
  Заштеда 30%
  2.188 MKD
  големина
  104
  110
  116
  122
  128
  134
  140
  146
  152
  158
  164
  170
  176
  62
  68
  74
  80
  86
  92
  98
  Sačuvano u omiljne
  Патики Q47341
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.422 MKD
  Заштеда 30%
  4.888 MKD
  големина
  1
  1-
  10-K
  10K
  11-K
  11K
  12-K
  12K
  13-K
  13K
  2
  2-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Патики GZ3255
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.792 MKD
  Заштеда 30%
  3.988 MKD
  големина
  1
  1-
  10-K
  10K
  11-K
  11K
  12-K
  12K
  13-K
  13K
  2
  2-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Патики GW8160
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.792 MKD
  Заштеда 30%
  3.988 MKD
  големина
  1
  1-
  10-K
  10K
  11-K
  11K
  12-K
  12K
  13-K
  13K
  2
  2-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер HF7578
  2.582 MKD
  Заштеда 30%
  3.688 MKD
  големина
  104
  110
  116
  122
  128
  134
  140
  146
  152
  158
  164
  170
  176
  62
  68
  74
  80
  86
  92
  98
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер H22639
  1.952 MKD
  Заштеда 30%
  2.788 MKD
  големина
  104
  110
  116
  122
  128
  134
  140
  146
  152
  158
  164
  170
  176
  62
  68
  74
  80
  86
  92
  98