на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Дуксер SWEATSHIRT
adidas Дуксер SWEATSHIRT
adidas Дуксер SWEATSHIRT
adidas Дуксер SWEATSHIRT
adidas Дуксер SWEATSHIRT
adidas Дуксер SWEATSHIRT
adidas Дуксер SWEATSHIRT
adidas Дуксер SWEATSHIRT
adidas Дуксер SWEATSHIRT
adidas Дуксер SWEATSHIRT
adidas

adidas Дуксер SWEATSHIRT

код на производ: GN4347
3.388 MKD
3.388 MKD
2.033 MKD
Заштеда: 1.355 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • XS
  • S
  • M
  • L
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas SWEATSHIRT е женски дуксер.

Направен е од француски фротир, па затоа е многу удобен за носење.

Еднобојниот модел со дискретното лого на Trefoil лесно се вклопува во гардероба на оние кои имаат спортски и урбан стил.

Кога ќе се уморите од елегантни кошули и јакни, дозволете си малку одмор и уживајте во удобноста на овој едноставен дуксер, кој секогаш ќе биде во тренд.

Спецификации:

  • женски дуксер
  • Шифра на артикл: GN4347
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.162 MKD
Заштеда 30%
3.088 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Патики FY6518
Prosecna ocena:
glas
2
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.553 MKD
Заштеда 40%
7.588 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики FY2012
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.213 MKD
Заштеда 40%
8.688 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.372 MKD
Заштеда 30%
3.388 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Патики GY1031
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.332 MKD
Заштеда 30%
6.188 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики GZ8140
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.172 MKD
Заштеда 30%
7.388 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-

слични производи