на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

CHAMPION Дуксер Hooded Sweatshirt
CHAMPION Дуксер Hooded Sweatshirt
CHAMPION Дуксер Hooded Sweatshirt
CHAMPION Дуксер Hooded Sweatshirt
CHAMPION Дуксер Hooded Sweatshirt
CHAMPION Дуксер Hooded Sweatshirt
CHAMPION

CHAMPION Дуксер Hooded Sweatshirt

код на производ: 112638-KK001
4.290 MKD
4.290 MKD
2.574 MKD
Заштеда: 1.716 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Овој Champion женски дуксер со капуљача е добар избор за спонтани дружења по напорен ден или за опуштени викенд активности. Понекогаш едноставното е најдобро, нели? Ако ви треба доказ за тоа, облечете го овој женски дуксер и уверете се сами. Можете да го носите на домашни забави или за време вечерни излегувања, не е важно, бидејќи неговата пријатна структура и опуштениот крој секогаш ќе ве одржуваат свежи. Изработен е од ткаенина богата со памук, што дополнително придонесува за удобно чувство и комфор. Champion логото дополнително ќе гарантира дека ќе бидете забележани каде ѝ да се појавите.
Спецификација:

 • Женски дуксер со капуљача – lifestyle
 • Стандарден крој
 • Манжетни на ракавите и околу половината
 • Champion лого
 • Состав: 100% памук
 • Боја: црна
 • Код на производ: 112638-KK001

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.557 MKD
  Заштеда 70%
  5.190 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.854 MKD
  Заштеда 40%
  3.090 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.854 MKD
  Заштеда 40%
  3.090 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.854 MKD
  Заштеда 40%
  3.090 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.045 MKD
  Заштеда 50%
  4.090 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.854 MKD
  Заштеда 40%
  3.090 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи