на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Дуксер TRICOL HOODY
adidas Дуксер TRICOL HOODY
adidas Дуксер TRICOL HOODY
adidas Дуксер TRICOL HOODY
adidas Дуксер TRICOL HOODY
adidas Дуксер TRICOL HOODY
adidas Дуксер TRICOL HOODY
adidas Дуксер TRICOL HOODY
adidas

adidas Дуксер TRICOL HOODY

код на производ: GN3570
Šifra proizvođača: 24370
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Донесете ретро стил на градските улици со машкиот дуксер adidas ADICOLOR TRICOLOR TREFOIL HOODIE.

Ткаенината од памучен француски фротир дава чувство на мекост и удобност за да можете да уживате во текот на денот.

Стандардниот крој се вклопува совршено, додека прилагодливата капуљача и еластичните делови на ракавите и половината обезбедуваат дополнителна заштита.

Спецификации:

  • Опуштен крој со капуљача
  • Состав: 100% памук
  • Боја: Црна
  • Шифра на артикл: GN3570
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики ID2005
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.019 MKD
Заштеда 10%
6.688 MKD
големина
10-
11
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики HP2856
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.616 MKD
Заштеда 25%
7.488 MKD
големина
10
10-
7-
8
8-
9
Sačuvano u omiljne
Патики ID2099
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
големина
10
10-
11
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики IE2304
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.790 MKD
Заштеда 15%
7.988 MKD
големина
10
10-
11
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.028 MKD
Заштеда 45%
3.688 MKD
големина
XL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FB7998-672
6.472 MKD
Заштеда 20%
8.090 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер MT33559-MS
3.992 MKD
Заштеда 20%
4.990 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FD7415-010
4.712 MKD
Заштеда 20%
5.890 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL