на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Дуксер JAPONA TT
adidas Дуксер JAPONA TT
adidas Дуксер JAPONA TT
adidas Дуксер JAPONA TT
adidas Дуксер JAPONA TT
adidas Дуксер JAPONA TT
adidas Дуксер JAPONA TT
adidas Дуксер JAPONA TT
adidas Дуксер JAPONA TT
adidas Дуксер JAPONA TT
adidas

adidas Дуксер JAPONA TT

код на производ: GT8434
Prosečna ocena:
4.988 MKD
4.988 MKD
2.993 MKD
Заштеда: 1.995 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • M
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas ADICOLOR TRICOLOR JAPONA TRACK JACKET е женски lifestyle дуксер со модерна интерпретација на класичниот дизајн на adidas.

Опуштениот крој во комбинација со мекиот материјал овозможува целодневна удобност.

Трите линии и логото Trefoil на градите даваат ретро adidas стил, кој никогаш не излегува од мода.

Во страничните џебови можете да ги чувате сите ваши ситници кои ви требаат во текот на денот.

Опуштете се и уживајте во целодневен комфор со adidas ADICOLOR TRICOLOR JAPONA TRACK JACKET женски lifestyle дуксер.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Патент по целата должина
 • Еластични делоови на ракавите и половината
 • Странични џебови
 • Лого Trefoil на градите
 • Состав на материјал: 100% рециклиран најлон
 • Боја: сива, сребрена
 • Шифра на артикл: GT8434
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Остави оценка

 • Karolina Sikoska
  Karolina Sikoska

  01.10.2022. 17:18

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики FY6500
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.242 MKD
Заштеда 30%
7.488 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики GY6988
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.172 MKD
Заштеда 30%
7.388 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики CG6041
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.235 MKD
Заштеда 60%
8.088 MKD
големина
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.372 MKD
Заштеда 30%
3.388 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.372 MKD
Заштеда 30%
3.388 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Патики G58918
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.242 MKD
Заштеда 30%
7.488 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-

слични производи

Sačuvano u omiljne
Дуксер DV7806-901
6.190 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер WT31501-SOI
5.090 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер IC5237
5.288 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер WT31501-ACK
5.090 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер CW4298-272
8.290 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер IC5236
5.288 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL