на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Дуксер W Nsw TCH FLC WR HOODIE Fz
NIKE Дуксер W Nsw TCH FLC WR HOODIE Fz
NIKE Дуксер W Nsw TCH FLC WR HOODIE Fz
NIKE Дуксер W Nsw TCH FLC WR HOODIE Fz
NIKE Дуксер W Nsw TCH FLC WR HOODIE Fz
NIKE Дуксер W Nsw TCH FLC WR HOODIE Fz
NIKE Дуксер W Nsw TCH FLC WR HOODIE Fz
NIKE Дуксер W Nsw TCH FLC WR HOODIE Fz
NIKE Дуксер W Nsw TCH FLC WR HOODIE Fz
NIKE Дуксер W Nsw TCH FLC WR HOODIE Fz
NIKE

NIKE Дуксер W Nsw TCH FLC WR HOODIE Fz

код на производ: CW4298-680
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Женскиот дуксер Nike Sportswear Tech Fleece Windrunner со капа е изработен од материјал кој оптимално ја задржува топлината за да ве загрее без дополнителна тежина. Внатрешниот џеб е одличен за складирање клучеви или телефон. Материјалот Tech Fleece е исклучително мек и ќе ви обезбеди максимална удобност.
Спецификација:

 • Капа
 • Технологија Tech Fleece
 • Машинско перење
 • Состав на материјал: 69% памук, 31% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики CK6649-200
  Prosecna ocena:
  glas
  4
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.778 MKD
  Заштеда 35%
  8.890 MKD
  големина
  10
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики DX8957-100
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.403 MKD
  Заштеда 35%
  11.390 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  Sačuvano u omiljne
  Патики DH8015-100
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.768 MKD
  Заштеда 35%
  13.490 MKD
  големина
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики DR9761-100
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.912 MKD
  Заштеда 20%
  7.390 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5

  слични производи