на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Дуксер Sportswear Tech Fleece Windrunner
NIKE Дуксер Sportswear Tech Fleece Windrunner
NIKE Дуксер Sportswear Tech Fleece Windrunner
NIKE Дуксер Sportswear Tech Fleece Windrunner
NIKE Дуксер Sportswear Tech Fleece Windrunner
NIKE Дуксер Sportswear Tech Fleece Windrunner
NIKE Дуксер Sportswear Tech Fleece Windrunner
NIKE Дуксер Sportswear Tech Fleece Windrunner
NIKE Дуксер Sportswear Tech Fleece Windrunner
NIKE Дуксер Sportswear Tech Fleece Windrunner
NIKE Дуксер Sportswear Tech Fleece Windrunner
NIKE Дуксер Sportswear Tech Fleece Windrunner
NIKE Дуксер Sportswear Tech Fleece Windrunner
NIKE Дуксер Sportswear Tech Fleece Windrunner
NIKE

NIKE Дуксер Sportswear Tech Fleece Windrunner

код на производ: CW4298-010
Prosečna ocena:
8.290 MKD
8.290 MKD
6.217 MKD
Заштеда: 2.073 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • M
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Sportswear Tech Fleece Windrunner е женски дуксер со препознатлив дизајн на Nike шеврон. Освежете го вашиот стил со врвен изглед и бескомпромисна удобност. Овој дуксер е направен од меко и удобно руно со голем дел од памук. Материјалот Tech Fleece обезбедува супериорна топлина без чувство на дополнителна тежина. Внатрешниот џеб е погоден за складирање на вашиот телефон и други мали предмети.
Спецификација:

 • Женски дуксер
 • Удобен и лесен материјал
 • Машинско перење
 • Материјал: 69% памук, 31% полиестер; Материјал за облога на панелот: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики DZ4764-133
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.090 MKD
  големина
  5
  5,5
  6
  6,5
  7
  8
  8,5
  9
  9,5
  Sačuvano u omiljne
  Патики DX8947-100
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.842 MKD
  Заштеда 25%
  7.790 MKD
  големина
  6.5
  7.5
  8
  9
  Sačuvano u omiljne
  Патики FB2617-100
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.468 MKD
  Заштеда 35%
  11.490 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики DJ0292-101
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Патики DX9176-100
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.890 MKD
  големина
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5

  слични производи