на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Дуксер HOODIE
adidas Дуксер HOODIE
adidas Дуксер HOODIE
adidas Дуксер HOODIE
adidas Дуксер HOODIE
adidas Дуксер HOODIE
adidas Дуксер HOODIE
adidas Дуксер HOODIE
adidas Дуксер HOODIE
adidas Дуксер HOODIE
adidas

adidas Дуксер HOODIE

код на производ: FU3870
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas HOODIE е женски дуксер со капуљача чиј дизајн е инспириран од уличната мода.

Играјте со слоевито облекување, играјте со интересни комбинации, играјте со пораките што сакате да ги испратите.

Пространите предни џебови значат дека можете да ги понесете сите потребни ситници со вас.

Нежниот француски фротир носи удобност во текот на целиот ден, а логото Trefoil на градите го прави овој женски дуксер автентичен.

 

Спецификации:

  • Пространа капуљача

  • Предни џебови

  • Состав: 100% памук

  • Боја: црна

  • Шифра на артикл: FU3870

карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики H05757
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.733 MKD
Заштеда 45%
6.788 MKD
големина
4-
6
Sačuvano u omiljne
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.578 MKD
Заштеда 45%
4.688 MKD
големина
34
36
Sačuvano u omiljne
Патики HQ6045
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.591 MKD
Заштеда 25%
8.788 MKD
големина
4-
5
5-
6
6-

слични производи