на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

JUICY COUTURE Долна облека SINGLE JERSEY COTTON BRIEF
JUICY COUTURE Долна облека SINGLE JERSEY COTTON BRIEF
JUICY COUTURE Долна облека SINGLE JERSEY COTTON BRIEF
JUICY COUTURE Долна облека SINGLE JERSEY COTTON BRIEF
JUICY COUTURE

JUICY COUTURE Долна облека SINGLE JERSEY COTTON BRIEF

код на производ: JCLRU123543-381
2.790 MKD
2.790 MKD
2.232 MKD
Заштеда: 558 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
  L
 • LG
  LG
 • M
  M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
  S
 • SM
  SM
 • XL
  XL
 • XS
  XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Долна облека
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд JUICY COUTURE
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Боксерици BZA223M003-Z2
Prosecna ocena:
glas
2
glasa
2
845 MKD
Заштеда 50%
1.690 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Боксерици BZA223M002-01
Prosecna ocena:
glas
2
glasa
2
1.145 MKD
Заштеда 50%
2.290 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1