на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

CHAMPION Долен дел тренерки Logo Elastic Cuff Pants
CHAMPION Долен дел тренерки Logo Elastic Cuff Pants
CHAMPION Долен дел тренерки Logo Elastic Cuff Pants
CHAMPION Долен дел тренерки Logo Elastic Cuff Pants
CHAMPION Долен дел тренерки Logo Elastic Cuff Pants
CHAMPION Долен дел тренерки Logo Elastic Cuff Pants
CHAMPION Долен дел тренерки Logo Elastic Cuff Pants
CHAMPION Долен дел тренерки Logo Elastic Cuff Pants
CHAMPION Долен дел тренерки Logo Elastic Cuff Pants
CHAMPION Долен дел тренерки Logo Elastic Cuff Pants
CHAMPION

CHAMPION Долен дел тренерки Logo Elastic Cuff Pants

код на производ: 112659-GS071
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Изгледот и стилот не мора да страдаат поради удобност и удобност, токму тоа го докажуваат овие Champion LOGO ELASTIC CUFF PANTS. Совршена комбинација на утилитарен и модерен изглед кој нуди безброј опции. Можете да ги носите со спортска гардероба и да зрачите со опуштен урбан стил или во пософистицирана и елегантна верзија. Овие женски панталони носат со себе еден вид функционалност која доаѓа во форма на странични карго џебови, во кои можете да ги сместите сите ситници без кои не може да ви започне денот. Облечете ги Champion LOGO ELASTIC CUFF PANTS женски панталони и тргнете во акција.
Спецификација:

 • Женски панталони - lifestyle
 • Еластичен појас
 • Странични карго џебови
 • Champion натпис
 • Состав: 100% полиестер
 • Боја: зелена
 • Код на производ: 112659-GS071

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни

  слични производи