на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Долен дел тренерки ADIBREAK PANT
adidas

adidas Долен дел тренерки ADIBREAK PANT

код на производ: IP0623
Šifra proizvođača: KNZ07
4.588 MKD
4.588 MKD
4.588 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
  • S
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
3.354 MKD
Заштеда 40%
5.590 MKD
големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
3.745 MKD
Заштеда 50%
7.490 MKD
големина
L
M
S
XL
XS