на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Долен дел тренерки ARCHIVE TP
adidas Долен дел тренерки ARCHIVE TP
adidas Долен дел тренерки ARCHIVE TP
adidas Долен дел тренерки ARCHIVE TP
adidas Долен дел тренерки ARCHIVE TP
adidas Долен дел тренерки ARCHIVE TP
adidas Долен дел тренерки ARCHIVE TP
adidas Долен дел тренерки ARCHIVE TP
adidas

adidas Долен дел тренерки ARCHIVE TP

код на производ: IS1402
Šifra proizvođača: KMC42
4.288 MKD
4.288 MKD
4.288 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
  • S
  • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд adidas
Возраст За возрасни

слични производи