на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Долен дел тренерки FIREBIRD TP
adidas

adidas Долен дел тренерки FIREBIRD TP

код на производ: IP0634
Šifra proizvođača: EKN00
4.288 MKD
4.288 MKD
4.288 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
  • S
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.236 MKD
Заштеда 60%
5.590 MKD
големина
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1