на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Долен дел тренерки W NSW WVN OS PANT HR SW
NIKE Долен дел тренерки W NSW WVN OS PANT HR SW
NIKE Долен дел тренерки W NSW WVN OS PANT HR SW
NIKE Долен дел тренерки W NSW WVN OS PANT HR SW
NIKE Долен дел тренерки W NSW WVN OS PANT HR SW
NIKE Долен дел тренерки W NSW WVN OS PANT HR SW
NIKE Долен дел тренерки W NSW WVN OS PANT HR SW
NIKE Долен дел тренерки W NSW WVN OS PANT HR SW
NIKE

NIKE Долен дел тренерки W NSW WVN OS PANT HR SW

код на производ: FV4969-010
6.190 MKD
6.190 MKD
4.333 MKD
Заштеда: 1.857 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • S
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
3.354 MKD
Заштеда 40%
5.590 MKD
големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
3.745 MKD
Заштеда 50%
7.490 MKD
големина
L
M
S
XL
XS