на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Долен дел тренерки Essentials
NIKE Долен дел тренерки Essentials
NIKE Долен дел тренерки Essentials
NIKE Долен дел тренерки Essentials
NIKE Долен дел тренерки Essentials
NIKE Долен дел тренерки Essentials
NIKE Долен дел тренерки Essentials
NIKE Долен дел тренерки Essentials
NIKE Долен дел тренерки Essentials
NIKE Долен дел тренерки Essentials
NIKE

NIKE Долен дел тренерки Essentials

код на производ: FB7298-281
6.890 MKD
6.890 MKD
5.512 MKD
Заштеда: 1.378 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
 • L
 • M
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Jordan Essentials се долен дел машки тренерки направени од руно. Подготвени сте да го надградите вашиот изглед? Подготвени сте да го надградите вашиот тренинг? Направете го тоа со овие долни тренерки. Овие машки тренерки се изработени од меко руно кое е мазно однадвор и меко одвнатре, со што ќе бидете пријатни и топли. Специјалното перење ви дава уникатен изглед кој изгледа истрошен, но и подготвен за се. Брусеното руно прави да се чувствувате пријатно и топло. Еластичниот прилагодлив појас ви овозможува да имате совршено вклопување. Задните и страничните џебови ви овозможуваат лесно да ги носите вашите работи.
Спецификација:

 • Машки тренерки
 • Состав: 100% памук
 • Машинско перење
 • Jordan Jumpman ткаено лого

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  слични производи