на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Долен дел тренерки G NSW TCH FLC JGGR
NIKE Долен дел тренерки G NSW TCH FLC JGGR
NIKE Долен дел тренерки G NSW TCH FLC JGGR
NIKE Долен дел тренерки G NSW TCH FLC JGGR
NIKE

NIKE Долен дел тренерки G NSW TCH FLC JGGR

код на производ: FD2975-450
5.390 MKD
5.390 MKD
4.312 MKD
Заштеда: 1.078 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 12-13г.
  • 11-12г.
  • 9-10г.
  • 14-15г.
  • 7-8г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основната поделба Текстил
Пол За девојчиња
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
1.545 MKD
Заштеда 50%
3.090 MKD
големина
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
4.312 MKD
Заштеда 20%
5.390 MKD
големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
3.773 MKD
Заштеда 30%
5.390 MKD
големина
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
1.545 MKD
Заштеда 50%
3.090 MKD
големина
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
3.633 MKD
Заштеда 30%
5.190 MKD
големина
L
M
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1