на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Долен дел тренерки Flight MVP
NIKE Долен дел тренерки Flight MVP
NIKE Долен дел тренерки Flight MVP
NIKE Долен дел тренерки Flight MVP
NIKE Долен дел тренерки Flight MVP
NIKE Долен дел тренерки Flight MVP
NIKE Долен дел тренерки Flight MVP
NIKE Долен дел тренерки Flight MVP
NIKE

NIKE Долен дел тренерки Flight MVP

код на производ: FB7027-010
5.490 MKD
5.490 MKD
4.392 MKD
Заштеда: 1.098 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
 • L
 • M
 • S
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Jordan Flight MVP се долен дел машки тренерки, совршени за одмор после вежбање, но и за студените ноќи или што било друго што ќе ви текне. Изработени се од меко руно кое однадвор е мазно, а одвнатре обезбедува топлина и удобност. Графиките и плетената етикета даваат исклучителна текстура на вашиот изглед. Брусеното руно ве одржува пријатни и топли. Еластичниот прилагодлив струк ви овозможува да добиете совршено вклопување. Задните и страничните џебови ви овозможуваат лесно да ги носите вашите работи.
Спецификација:

 • Машки тренерки
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер
 • Машинско перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  3.912 MKD
  Заштеда 20%
  4.890 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  3.912 MKD
  Заштеда 20%
  4.890 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL