на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Долен дел тренерки JDB MJ ESSENTIALS PANT
NIKE

NIKE Долен дел тренерки JDB MJ ESSENTIALS PANT

код на производ: 85C549-023
2.790 MKD
2.790 MKD
2.232 MKD
Заштеда: 558 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 3-4г.
  • 4-5г.
  • 5-6г.
  • 6-7г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основната поделба Текстил
Пол За момчиња
Бренд NIKE
Возраст Мали деца

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
4.312 MKD
Заштеда 20%
5.390 MKD
големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.553 MKD
Заштеда 35%
2.390 MKD
големина
4
6
7