на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Долен дел тренерки JDB MJ PSG HBR FLC PANT
NIKE

NIKE Долен дел тренерки JDB MJ PSG HBR FLC PANT

код на производ: 95C509-023
3.790 MKD
3.790 MKD
2.274 MKD
Заштеда: 1.516 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 12-13г.
  • 11-12г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основната поделба Текстил
Пол За момчиња
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
4.312 MKD
Заштеда 20%
5.390 MKD
големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.232 MKD
Заштеда 20%
2.790 MKD
големина
4
5
6
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.553 MKD
Заштеда 35%
2.390 MKD
големина
4
6
7