на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Долен дел тренерки JDB MJ FLIGHT MVP HBR FT PANT
NIKE Долен дел тренерки JDB MJ FLIGHT MVP HBR FT PANT
NIKE Долен дел тренерки JDB MJ FLIGHT MVP HBR FT PANT
NIKE Долен дел тренерки JDB MJ FLIGHT MVP HBR FT PANT
NIKE Долен дел тренерки JDB MJ FLIGHT MVP HBR FT PANT
NIKE Долен дел тренерки JDB MJ FLIGHT MVP HBR FT PANT
NIKE Долен дел тренерки JDB MJ FLIGHT MVP HBR FT PANT
NIKE Долен дел тренерки JDB MJ FLIGHT MVP HBR FT PANT
NIKE

NIKE Долен дел тренерки JDB MJ FLIGHT MVP HBR FT PANT

код на производ: 95C663-023
3.290 MKD
3.290 MKD
2.632 MKD
Заштеда: 658 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 12-13г.
  • 11-12г.
  • 9-10г.
  • 14-15г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основната поделба Текстил
Пол За момчиња
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
4.312 MKD
Заштеда 20%
5.390 MKD
големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.232 MKD
Заштеда 20%
2.790 MKD
големина
4
5
6
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.553 MKD
Заштеда 35%
2.390 MKD
големина
4
6
7