на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Долен дел тренерки JDB MJ Flight
NIKE Долен дел тренерки JDB MJ Flight
NIKE Долен дел тренерки JDB MJ Flight
NIKE Долен дел тренерки JDB MJ Flight
NIKE Долен дел тренерки JDB MJ Flight
NIKE Долен дел тренерки JDB MJ Flight
NIKE Долен дел тренерки JDB MJ Flight
NIKE Долен дел тренерки JDB MJ Flight
NIKE

NIKE Долен дел тренерки JDB MJ Flight

код на производ: 95C663-023
Prosečna ocena:
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike JDB MJ FLIGHT се долен дел кошаркарски тренерки што ќе му овозможи на вашиот тинејџер да ги постигне своите најдобри перформанси. Направени од мешавина на материјали богати со памук, овие тренерки ќе станат омилената гардероба на вашите тинејџери без разлика дали се на училиште, се дружат со пријателите или уживаат во игра на кошарка. Еластичниот прилагодлив појас и еластичните делови на нозете придонесуваат за стабилност, а страничните џебови овозможуваат складирање на мали предмети. Логото Jumpman зборува за посветеноста на брендот и спортскиот дух на вашиот тинејџер.
Спецификација:

 • Долен дел тренерки за тинејџери
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Еластичен дел на нозете

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За момчиња
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  4.312 MKD
  Заштеда 20%
  5.390 MKD
  големина
  L
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  1.395 MKD
  Заштеда 50%
  2.790 MKD
  големина
  4
  6
  7
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  1.434 MKD
  Заштеда 40%
  2.390 MKD
  големина
  4
  6
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  2.045 MKD
  Заштеда 50%
  4.090 MKD
  големина
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  3.633 MKD
  Заштеда 30%
  5.190 MKD
  големина
  S
  XS