на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Долен дел тренерки W Z.N.E. PT
adidas Долен дел тренерки W Z.N.E. PT
adidas Долен дел тренерки W Z.N.E. PT
adidas Долен дел тренерки W Z.N.E. PT
adidas Долен дел тренерки W Z.N.E. PT
adidas Долен дел тренерки W Z.N.E. PT
adidas Долен дел тренерки W Z.N.E. PT
adidas Долен дел тренерки W Z.N.E. PT
adidas Долен дел тренерки W Z.N.E. PT
adidas Долен дел тренерки W Z.N.E. PT
adidas

adidas Долен дел тренерки W Z.N.E. PT

код на производ: IN5136
Šifra proizvođača: IKV00
5.488 MKD
5.488 MKD
5.488 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XS
 • L
 • M
 • S
 • XL
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

слични производи