на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics SST
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics SST
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics SST
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics SST
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics SST
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics SST
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics SST
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics SST
adidas

adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics SST

код на производ: IL2488
Šifra proizvođača: EEP87
4.288 MKD
4.288 MKD
3.430 MKD
Заштеда: 858 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
 • L
 • M
 • S
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Adicolor Classics SST се машки тренерки кои ќе ги задоволат сите модни трендови. Инспирирани од класичната тренерка на adidas, тие го задржуваат сето она што сте го сакале кај нив, бидејќи малку работи го издржуваат тестот на времето како класичната тренерка SST. Еластичниот појас со врвки овозможува персонализирано вклопување, додека страничните џебови со патенти ви овозможуваат да ги чувате потребните ситници. Тесниот крој и пријатната ткаенина со висок процент на памук овозможуваат удобност, слобода на движење и го истакнуваат спортскиот стил што го сакате. Најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали.
Спецификација:

 • Машки тренерки
 • Еластичен појас со врвки
 • Еластични делови на нозете
 • Странични џебови со патент
 • Состав: 70% рециклиран полиестер, 30% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  4.392 MKD
  Заштеда 20%
  5.490 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  3.912 MKD
  Заштеда 20%
  4.890 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL