на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Долен дел тренерки Tech Lined
NIKE Долен дел тренерки Tech Lined
NIKE Долен дел тренерки Tech Lined
NIKE Долен дел тренерки Tech Lined
NIKE Долен дел тренерки Tech Lined
NIKE Долен дел тренерки Tech Lined
NIKE

NIKE Долен дел тренерки Tech Lined

код на производ: FB7911-010

Во рамките на EcoVision проектот, за вас ги издвоивме BUZZING GREEN моделите на познатите брендови, изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

7.490 MKD
7.490 MKD
7.490 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
 • 4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
 • XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Tech Lined се машки lifestyle панталони, подготвени за сите градски авантури. Изработени од издржлива рипстоп ткаенина, прозрачни, лесни и удобни. Џебовите со патент обезбедуваат доволно простор за основните работи, додека еластичниот појас и прилагодливата лента овозможуваат персонализирано вклопување. Еластичните делови на нозете го спречуваат движењето и продирањето на студениот воздух, а логото на Nike Futura на левата нога недвосмислено ја истакнува посветеноста на омилениот бренд.
Спецификација:

 • Машки панталони – lifestyle
 • Џебови
 • Еластичен појас со ремен
 • Futura лого
 • Машинско перење
 • Состав: 100% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи