на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Долен дел тренерки BECKENBAUER
adidas Долен дел тренерки BECKENBAUER
adidas Долен дел тренерки BECKENBAUER
adidas Долен дел тренерки BECKENBAUER
adidas Долен дел тренерки BECKENBAUER
adidas Долен дел тренерки BECKENBAUER
adidas Долен дел тренерки BECKENBAUER
adidas Долен дел тренерки BECKENBAUER
adidas

adidas Долен дел тренерки BECKENBAUER

код на производ: II5764
Šifra proizvođača: EEP85
4.288 MKD
4.288 MKD
3.430 MKD
Заштеда: 858 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
 • L
 • M
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas BECKENBAUER се долен дел машки тренерки што испишаа историја. Подигнете го вашиот изглед со безвременска класика. Директно од архивите 3-Stripes, долниот дел од тренерките на adidas Adicolor Beckenbauer му оддава почит на легендарниот фудбалер. Тенкиот крој го прегрнува телото, додека извезената трифолија и 3 ленти покажуваат иконски безвременски изглед. Меката конструкција од мешавина од памук значи дека повторно и повторно ќе посегнувате по овие долни тренерки. Најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали.
Спецификација:

 • Машки тренерки – lifestyle
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Странични џебови со патент
 • Состав 52% памук, 48% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  4.392 MKD
  Заштеда 20%
  5.490 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  3.912 MKD
  Заштеда 20%
  4.890 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL