на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Долен дел тренерки Jordan Essentials
NIKE Долен дел тренерки Jordan Essentials
NIKE Долен дел тренерки Jordan Essentials
NIKE Долен дел тренерки Jordan Essentials
NIKE Долен дел тренерки Jordan Essentials
NIKE Долен дел тренерки Jordan Essentials
NIKE

NIKE Долен дел тренерки Jordan Essentials

код на производ: FB7298-619
6.890 MKD
6.890 MKD
6.890 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
 • 4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
 • XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Jordan Essentials се машки lifestyle долен дел тренерки. Направени се од меко руно кое е мазно однадвор и кадифено одвнатре, а со тоа придонесува за чувството на удобност и пријатност. Еластичните делови на нозете го спречуваат навлегувањето на студениот воздух и одржуваат сè на своето место, додека еластичниот појас со врвки овозможува персонализирано вклопување. Задните и страничните џебови помагаат за складирање на ситници, но и за загревање на рацете во студените денови. Графиката Jordan јасно ја истакнува наклонетоста кон омилениот бренд, а чистата памучна ткаенина е пријатна за кожата и исклучително издржлива. Спецификација:

 • Машки тренерки – lifestyle
 • Еластичен појас со врвки
 • Еластични делови на нозете
 • Jordan Jumpman графика
 • Џебови на грбот и колковите
 • Машинско перење
 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи