на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Долен дел тренерки Adicolor SST
adidas Долен дел тренерки Adicolor SST
adidas Долен дел тренерки Adicolor SST
adidas Долен дел тренерки Adicolor SST
adidas Долен дел тренерки Adicolor SST
adidas Долен дел тренерки Adicolor SST
adidas Долен дел тренерки Adicolor SST
adidas Долен дел тренерки Adicolor SST
adidas Долен дел тренерки Adicolor SST
adidas Долен дел тренерки Adicolor SST
adidas

adidas Долен дел тренерки Adicolor SST

код на производ: IK6600
Šifra proizvođača: HAJ89
4.288 MKD
4.288 MKD
3.430 MKD
Заштеда: 858 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
 • XL
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

аdidas Adicolor SST се женски растегливи тренерки што ќе ви овозможи целодневна удобност. Овие тренерки гарантираат дека ќе се опуштите во нив. Тесниот крој ја нагласува вашата силуета, додека растегливата ткаенина обезбедува слобода на движење и не ги ограничува вашите движења. Три адидас ленти на нозете го истакнуваат наследството на адидас и спортскиот стил што го сакате. Облечете маица, јакна со тренерката и спремни сте за новиот ден, што и да правите. Најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали. Спецификација:

 • Женски тренерки
 • Еластичен појас со врвки
 • Тесен крој
 • Џебови со патент
 • Состав: 50% памук, 43% рециклиран полиестер, 7% еластин

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1