на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Долен дел тренерки Sportswear Tech Fleece
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Tech Fleece
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Tech Fleece
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Tech Fleece
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Tech Fleece
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Tech Fleece
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Tech Fleece
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Tech Fleece
NIKE

NIKE Долен дел тренерки Sportswear Tech Fleece

код на производ: FB8330-063
7.490 MKD
7.490 MKD
7.490 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
 • 2X
 • 2XL
 • 2XS
 • 3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
 • XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Sportswear Tech Fleece се женски тренерки за трчање со руно. Инспирирани од боите и текстурите кои се наоѓаат во природните минерали, овие тренерки за трчање ја слават 10-годишнината од модната линија Nike Tech Fleece. Лесното руно од кое се направени овие женски тренерки за трчање е мазно внатре и надвор и обезбедува многу топлина без додавање дополнителни слоеви облека. Ребрестите еластични делови на еластичниот прилагодлив појас обезбедуваат удобно вклопување, а џебовите имаат доволно простор за складирање мали предмети или загревање на вашите раце.
Спецификација:

 • Женски тренерки за трчање
 • Состав: 53% памук, 47% полиестер
 • Машинско перење
 • Лого на Nike Futura
 • Странични џебови
 • Еластични делови во пределот на ногавицата

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи