на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Долен дел тренерки Premium Essentials
adidas Долен дел тренерки Premium Essentials
adidas Долен дел тренерки Premium Essentials
adidas Долен дел тренерки Premium Essentials
adidas Долен дел тренерки Premium Essentials
adidas Долен дел тренерки Premium Essentials
adidas Долен дел тренерки Premium Essentials
adidas Долен дел тренерки Premium Essentials
adidas

adidas Долен дел тренерки Premium Essentials

код на производ: IM2127
Šifra proizvođača: BV933
5.188 MKD
5.188 MKD
3.632 MKD
Заштеда: 1.556 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
 • L
 • M
 • S
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Машките lifestyle тренерки adidas Premium Essentials носат спортска лежерност во класичен крој чија естетика е безвременска. Чувствувајте се и изгледајте одлично во модел кој ја поддржува секоја ваша активност или пауза од неа. Тешкиот материјал од руно ја задржува топлината и обликот без да ја жртвува удобноста. Затворањето со патент на страничните џебови е функционален детал кој спречува мали предмети да испаднат. Спојте ја оваа разновидна тренерка со вашите омилени патики на адидас за модерен спортски изглед и уживајте во денот што претстои. Моделот Premium Essentils е дел од линијата Better Cotton, која го подобрува производството на памук на глобално ниво, носејќи придобивки за производителите, планетата и крајните клиенти.
Спецификација:

 • Машки тренерки
 • Класичен крој
 • Еластичен појас
 • Еластични манжетни
 • Странични џебови со патент
 • Состав: 83% памук, 17% рециклиран полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  4.392 MKD
  Заштеда 20%
  5.490 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  3.912 MKD
  Заштеда 20%
  4.890 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL