на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Долен дел тренерки MONOGRAM SST
adidas Долен дел тренерки MONOGRAM SST
adidas Долен дел тренерки MONOGRAM SST
adidas Долен дел тренерки MONOGRAM SST
adidas Долен дел тренерки MONOGRAM SST
adidas Долен дел тренерки MONOGRAM SST
adidas Долен дел тренерки MONOGRAM SST
adidas Долен дел тренерки MONOGRAM SST
adidas

adidas Долен дел тренерки MONOGRAM SST

код на производ: IJ5690
Šifra proizvođača: EZA87

Во рамките на EcoVision проектот, за вас ги издвоивме BUZZING GREEN моделите на познатите брендови, изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

4.888 MKD
4.888 MKD
3.910 MKD
Заштеда: 978 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

аdidas Monogram SST се долен дел машки тренерки со безвременски дизајн. Малку работи го издржуваат тестот на времето како класичната тренерка SST. Еластичниот појас со врвки овозможува персонализирано вклопување, додека страничните џебови со патенти ви овозможуваат да ги чувате потребните ситници. Стандардниот крој и пријатната ткаенина со висок процент на памук обезбедуваат удобност, слобода на движење и го истакнуваат спортскиот стил што го сакате. Најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали.
Спецификација:

 • Машки тренерки
 • Еластичен појас со врвки
 • Еластични делови на нозете
 • Странични џебови со патент
 • Состав: 60% рециклиран полиестер, 40% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  5.190 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  4.392 MKD
  Заштеда 20%
  5.490 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  3.912 MKD
  Заштеда 20%
  4.890 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  3.912 MKD
  Заштеда 20%
  4.890 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL