на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Долен дел тренерки Essentials Fleece
adidas Долен дел тренерки Essentials Fleece
adidas Долен дел тренерки Essentials Fleece
adidas Долен дел тренерки Essentials Fleece
adidas Долен дел тренерки Essentials Fleece
adidas Долен дел тренерки Essentials Fleece
adidas Долен дел тренерки Essentials Fleece
adidas Долен дел тренерки Essentials Fleece
adidas

adidas Долен дел тренерки Essentials Fleece

код на производ: IJ7803
Šifra proizvođača: BUH17
3.288 MKD
3.288 MKD
3.288 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XS
 • L
 • M
 • S
 • XL
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Доколку сакате да носите тренерки со се, долниот дел од женските тренерки adidas Essentials Fleece е решението. Со ова парче можете да комбинирате сè, од блејзер до oversized маичка до класично, скроено парче облека. Високиот струк не само што обезбедува удобност, туку нуди уште поголема разновидност во начинот на кој можете да го стилизирате овој минималистички долен дел од тренерката. Ова е приказната на играта, па затоа ви предлагаме да го направите токму тоа. adidas памучните производи поддржуваат одржливо производство на памук.
Спецификација:

 • Relaxed fit
 • Висок струк
 • Еластични делпови на нозете
 • Предни џебови
 • Состав: 70% памук, 30% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи