на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Долен дел тренерки Essentials
adidas Долен дел тренерки Essentials
adidas Долен дел тренерки Essentials
adidas Долен дел тренерки Essentials
adidas Долен дел тренерки Essentials
adidas Долен дел тренерки Essentials
adidas Долен дел тренерки Essentials
adidas Долен дел тренерки Essentials
adidas

adidas Долен дел тренерки Essentials

код на производ: IJ7803
Šifra proizvođača: BUH17
3.288 MKD
3.288 MKD
2.630 MKD
Заштеда: 658 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Essentials се долен дел женски тренерки кои ќе ви овозможат целодневен комфор и лесно ќе се вклопи во вашиот секојдневен стил. Веројатно не еднаш сте помислиле дека би сакале да носите тренерки со се. Овој модел е доказ дека можете. Комбинирајте ги со блејзери или предимензионирани маици. Високиот еластичен струк обезбедува удобност, но и разновидни опции за стилизирање. Стандардниот крој и пријатната ткаенина со висок процент на памук обезбедуваат удобност, слобода на движење и го истакнуваат спортскиот стил што го сакате. Најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали. Спецификација:

 • Женски тренерки
 • Еластичен појас со врвки
 • Еластични делови на нозете
 • Странични џебови
 • Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1