на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NAPAPIJRI Долен дел тренерки MALIS SUM 041
NAPAPIJRI Долен дел тренерки MALIS SUM 041
NAPAPIJRI Долен дел тренерки MALIS SUM 041
NAPAPIJRI Долен дел тренерки MALIS SUM 041
NAPAPIJRI Долен дел тренерки MALIS SUM 041
NAPAPIJRI Долен дел тренерки MALIS SUM 041
NAPAPIJRI

NAPAPIJRI Долен дел тренерки MALIS SUM 041

код на производ: NP0A4H8C0411
5.490 MKD
5.490 MKD
4.392 MKD
Заштеда: 1.098 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
 • 3XL
  3XL
 • L
 • M
 • S
 • XL
 • XS
  XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд NAPAPIJRI
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

слични производи