на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

JUICY COUTURE Долен дел тренерки Tina
JUICY COUTURE Долен дел тренерки Tina
JUICY COUTURE Долен дел тренерки Tina
JUICY COUTURE Долен дел тренерки Tina
JUICY COUTURE Долен дел тренерки Tina
JUICY COUTURE Долен дел тренерки Tina
JUICY COUTURE

JUICY COUTURE Долен дел тренерки Tina

код на производ: JCAPW045-375
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Juicy Couture Tina се долен дел lifestyle тренерки за жени. Секојдневната удобност е на прво место, а кога добриот стил се комбинира со удобност, нема погрешна одлука. Мека, плишана тренерка со странични џебови ќе ве купи на прв поглед. Еластичниот појас со врвка дополнително го зголемува нивото на удобност што го обезбедуваат тренерките, додека за лежерниот стил придонесуваат блескавите ногавици кои се шират на дното. Од задната страна се издвојува препознатливиот натпис JUICY, кој зрачи со луксуз.
Спецификација:

 • Женска тренерка
 • Еластичен појас со врвка
 • Странични џебови

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд JUICY COUTURE
  Возраст За возрасни

  слични производи