на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

JUICY COUTURE Долен дел тренерки Del Ray
JUICY COUTURE Долен дел тренерки Del Ray
JUICY COUTURE Долен дел тренерки Del Ray
JUICY COUTURE Долен дел тренерки Del Ray
JUICY COUTURE Долен дел тренерки Del Ray
JUICY COUTURE Долен дел тренерки Del Ray
JUICY COUTURE

JUICY COUTURE Долен дел тренерки Del Ray

код на производ: JCAP180-233
Prosečna ocena:
6.890 MKD
6.890 MKD
3.445 MKD
Заштеда: 3.445 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
  2XL
 • L
 • M
 • S
 • XL
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Juicy Couture DEL RAY се долен дел женски тренерки со прави ногавици и висок струк. Изработени се од мек и удобен плиш, а неговиот лежерен крој одлично ќе одговара на секоја фигура. Еластичниот појас со врвка ќе ви обезбеди совршено вклопување. Има задни џебови кои се прицврстуваат, додека предниот дел, на левиот џеб, е извезен со логото на JC. Во оваа тренерка ќе се чувствувате слободно и удобно, без разлика дали тренирате или уживате во дружењето со пријателите.
Спецификација:

 • Женски тренерки
 • Висок струк
 • Извезено лого
 • Предни и задни џебови
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд JUICY COUTURE
  Возраст За возрасни
  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ на buzzsneakers.mk.

  • Tanja
   Tanja

   11.08.2023. 16:16

  слични производи