на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NEW BALANCE Долен дел тренерки UNI-SSENTIALS
NEW BALANCE Долен дел тренерки UNI-SSENTIALS
NEW BALANCE Долен дел тренерки UNI-SSENTIALS
NEW BALANCE Долен дел тренерки UNI-SSENTIALS
NEW BALANCE

NEW BALANCE Долен дел тренерки UNI-SSENTIALS

код на производ: UP31550-BK
4.690 MKD
4.690 MKD
3.283 MKD
Заштеда: 1.407 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • U1
 • U2
 • U3
 • U4
 • U5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

NEW BALANCE UNI-ESSENTIALS CLASSIC се унисекс тренерки кои се инспирирани од наследството на колеџот. Овие унисекс тренерки имаат класична силуета за лесно и опуштено носење. Дизајнирани се да одговараат на сечиј стил и вкус. Изработени се од мек француски фрротир и има спортски крој кој ви овозможува целосна удобност.
Спецификација:

 • Унисекс тренерки
 • Среден струк
 • Мек француски фротир
 • Странични џебови
 • Печатено лого на NB по должината на ногата
 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол Unisex
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara