на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Долен дел тренерки Graphics Monogram
adidas Долен дел тренерки Graphics Monogram
adidas Долен дел тренерки Graphics Monogram
adidas Долен дел тренерки Graphics Monogram
adidas Долен дел тренерки Graphics Monogram
adidas Долен дел тренерки Graphics Monogram
adidas Долен дел тренерки Graphics Monogram
adidas Долен дел тренерки Graphics Monogram
adidas

adidas Долен дел тренерки Graphics Monogram

код на производ: HZ4157
4.988 MKD
4.988 MKD
3.492 MKD
Заштеда: 1.496 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
 • XS
  XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Опуштете се во луксуз со машките тренерки на adidas Graphics Monogram, со целосен тонски монограм и оригинален стил на adidas. Текстурирана жакард ткаенина и еластичен прилагодлив појас обезбедуваат опуштено вклопување и удобност. Доволно е разновиден за да се комбинира со вашата омилена маица или јакна и лесно може да премине од лежерно во возвишено парче облека. Направен од 100% рециклирани материјали, овој производ е само едно од решенијата на adidas за елиминирање на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Поширок крој
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Странични џебови со патент
 • Еластични делови на нозете
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи