на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Waffle Beckenbauer
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Waffle Beckenbauer
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Waffle Beckenbauer
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Waffle Beckenbauer
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Waffle Beckenbauer
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Waffle Beckenbauer
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Waffle Beckenbauer
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Waffle Beckenbauer
adidas

adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Waffle Beckenbauer

код на производ: HR3308
5.288 MKD
5.288 MKD
3.702 MKD
Заштеда: 1.586 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
  M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
  S
 • SM
  SM
 • XL
 • XS
  XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Adicolor Classics Waffle Beckenbauer машките тренерки се одличен избор за опуштени, неформални прилики по напорен ден. Можете да го носите за време на разни спортски активности и за време на опуштена прошетка низ градските улици. Изработено од мека памучна ВАФЛА, разноврсна за целосна слобода на движење. Предните џебови со патент и отворениот заден џеб ги чуваат вашите неопходни работи, додека еластичниот појас со врвка за влечење обезбедува цврсто вклопување и лесна персонализација. Лизгајте ги овие функционални долни тренерки од adidas и бидете забележани додека шетате по градските улици, исто како што Бекенбауер секогаш бил забележан на фудбалскиот терен.
Спецификација:

 • Машки тренерки
 • Изработена од мека памучна Waffle
 • Предни џебови со патент и заден џеб
 • Еластична половина со врвка

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.470 MKD
  Заштеда 20%
  5.588 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи