на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Долен дел тренерки Adicolor Classic Superstar
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classic Superstar
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classic Superstar
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classic Superstar
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classic Superstar
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classic Superstar
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classic Superstar
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classic Superstar
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classic Superstar
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classic Superstar
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classic Superstar
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classic Superstar
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classic Superstar
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classic Superstar
adidas

adidas Долен дел тренерки Adicolor Classic Superstar

код на производ: IA4791
Šifra proizvođača: BVB17
4.088 MKD
4.088 MKD
2.861 MKD
Заштеда: 1.227 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
 • XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Долните машки тренерки на adidas Adicolor Classics Superstar се добро позната гардероба во историјата на adidas. Како и сите добри работи, тој еволуираше и продолжува да биде омилен на Adicolor денес. Ова долен дел од тренерката јасно покажува зошто - има препознатлива силуета, вечно иконите на аdidas линии и логото на adidas Trefoil, за совршен допир на спортска носталгија. Изгледот остана прилично цврст со текот на годините, но едно нешто што се промени е ткаенината, која сега е направена од рециклирани и обновливи материјали.
Спецификација:

 • Slim fit
 • Еластични делови на нозете
 • Странични џебови со патент
 • Состав: 60% рециклиран полиестер, 40% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи